vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

Řidič - silničář

s pravidelným pracovištěm tř. Osvobození 24, 742 35 Odry
                                         Šenov u Nového Jičína, Suvorovova 525, 741 11

Pracovní náplň

  • řízení, údržba opravy silničních motorových vozidel o celk. hmotnosti nad 12 000 kg, odstraňování sněhu radlicí, osazování sněhových tyčí a zásněžek, vysprávky vozovek, oprava SDZ, oprava svodidel, zábradlí, směr. sloupků, hloubení příkopů, provádění stavebních oprav mostů, propustků, sekání travních porostů – údržba zeleně, kácení, řez a průklest.

Požadujeme

  • střední vzdělání s výučním listem
  • řidičský průkaz skupiny C, včetně profesního průkazu,
  • praxi v řízení motorových vozidel

Nabízíme

  • platové ohodnocení – platová třída T 6 dle NV č. 341/2017 Sb.
  • po zapracování plat 32.000 Kč – 36.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy

Možný termín nástupu: dohodou

Bližší informace na tel. č.: 555 531 340 Bc. Roman Šenk, 556 730 170 Martin Rycek

 Ing. Marek Porošin

                                                                               vedoucí střediska Nový Jičín